En Güzel Aşk Sözcükleri

En Güzel Aşk Sözcükleri

* Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim.. Uzattım ellerimi sadece koy yüreğini avuçlarıma.

Devamını oku

Aşk için önemli öneriler

Aşk için önemli öneriler

Aşkı yoğunlaştıran eğlenceli öneriler;

Yapılan son araştırmalar, en mutlu ilişkilerin yakınlaşmak için yaratılan minicik fırsatlardan beslendiğini gösteriyor. İşte aşkınızı güçlendirmenin kolay ve eğlenceli yolları!

Uzmanlar aşkın ilk günlerdeki heyecanını tükettikten sonra heyecanı geri getirmeye uğraşmak yerine, her gün küçük ve kolay şeyler yaparak aranızdaki bağı kuvvetlendirebileceğinizi söylüyorlar.

Örneğin sevgiliniz duş alırken havlusunu kurutma makinesiyle ısıtabilir, sadece ikinizin bildiği konularda şakalaşabilir, hiç beklemediği bir anda ateşli bir temasta bulunabilir veya ona ne kadar aşık olduğunuzu çıkardığınız, küçük bir sesle belli edebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız ipuçlarına göz atın; onun da kısa sürede bu alışkanlıkları sizin üzerinizde uygulamaya başladığını göreceksiniz.

Oyun oynayın… O yıkanırken banyodan bornozunu kaçırın. Bu tip eğlenceli eylemler aranızdaki duyguları yoğunlaştırır.

Birlikte gürültü çıkarın… Aranızda şakalaşırken onu halının üstüne çekip güreşmeye başlayın. Üstüne çıkın, küçük küçük ısırın, gıdıklayın ve her yerini öpücüklere boğun. Stony Brook Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, adrenalini artıracak hareketlerin aşkın gücünü de artırdığını gösteriyor.

Ona uğurlu iç çamaşırları alın… Üzerinde çok fazla kafasını yorup stres yaptığı büyük toplantı öncesinde ona uğur getireceğine inandığınız bir iç çamaşırı hediye edebilirsiniz.

En iyisi olmasına yardım edin… Eğer hep Japonca öğrenmek istemişse, iPod’una başlangıç derslerini yükleyin. İlişki uzmanları buna Michelangelo efekti adını vermiş. Tıpkı heykeltıraşların bir kaya parçasına şekil vermesi gibi iyi çiftler de birbirlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkarmalıdırlar.

Bakışını yakalayın… Bunu kalabalık bir ortamda yapın ve sonrasında ona gülümseyin ya da göz kırpın. Bu bir anlık olay, her ne kadar yalnız olmasanız da, sizi birbirinize yakınlaştıracaktır.

Devamını oku

Evlilik Aşkı

Evlilik Aşkı

Size bir soru; evlenince aşk biter mi? Bence bitmez, bu sadece benimsenmiş anlayıştan öte bir şey değildir. Aşkın bitip bitmemesi sadece bireylerin elinde olan bi şeydir. Bireylerin birbirine karşı sevgi ve saygısı bitmemişse aşkta bitmemiştir. Eşimizle sevgiliyken nasıl içimiz içimize sığmıyorsa evlendikten sonrada aynı duyguları yaşamalıyız. İsterseniz size birkaç fotoğraf göstereyim mutluluk adına.

Mutlu evlilik


İşte aşk

Devamını oku

Erkeklerin söylediği 7 Yalan

Erkeklerin söylediği 7 Yalan

Çıktığınız veya evli olduğunuz erkek doğrumu yoksa yalan mı söylüyor? Dürüst olmak ilişkilerde oldukça önemlidir. Ancak erkekler kolay romantik olmuyor. Araştırmalar sonucu erkeklerin en çok söylediği yalanları bulduk. İşte erkeklerin söylediği 7 yalan..

Devamını oku

Erkekler kadınların ilk neresine bakar?

Erkekler kadınların ilk neresine bakar?

Amerikalı uzmanların yaptığı araştırma erkeklerin ilk bakışta kadınlarda hangi özelliklere dikkat ettiğini ortaya çıkardı.

Devamını oku

Bir Kadını Mutlu Etmenin Yolları

Bir Kadını Mutlu Etmenin Yolları

Kadınları mutlu etmek çok zor diye biliniyor ancak çok kolay yolları vardır. Yaşam içinde kadınları mutlu etmenin bir çok yolu vardır. Bu yazımızda sizlere bir kadını mutlu etmenin 50 yolunu açıklayacağız.

Devamını oku