Erkeklerin söylediği 7 Yalan

Çıktığınız veya evli olduğunuz erkek doğrumu yoksa yalan mı söylüyor? Dürüst olmak ilişkilerde oldukça önemlidir. Ancak erkekler kolay romantik olmuyor. Araştırmalar sonucu erkeklerin en çok söylediği yalanları bulduk. İşte erkeklerin söylediği 7 yalan..

1. “En iyi arkadaşların taş gibi!”
Bayanlar hiç bir zaman sevgilisinin kız arkadaşlarını beğenmesini istemezler. Bu nedenle kız arkadaşımı nasıl buldun diye sorduğunuzda “kız arkadaşın çok güzel, taş bebek gibidir” sözüen son duymak isteyeceği sözdür. Bu yüzden erkekler bu soruya sen ondan daha güzelsin cevabını verirler.

2. “Üzgünüm”
Bir erkek sizden özür diliyor ve üzgün olduğunu söylüyorsa aslında neden üzgün olduğunun ve özür dilediğinin farkında değildir. Erkek arkadaşınız sizden özür dilediği zaman neden özür dilediğinin ve üzgün olduğunu sormayı unutmayın.

3. “Ali’nin dertleşmeye ihtiyacı var”
Uzun zamandır tanıdığı birinin konuşmaya ihtiyacı olduğu için onunla buluşması gerektiğini söyleyen erkek yalancıdır. Erkekler kadınlar gibi değildir, bir sorun üzerinde uzun uzadıya konuşmazlar. Sadece birşeyler içip maç izlerler. Nadiren de olsa sorunları üzerinde konuşan erkeklerin bu sohbeti 4 dakikadan fazla sürmez ve “Bunu kafana takma. Birşeyler içip maç izleyelim” cümlesi ile noktalanır.

4. “Tünele giriyorum, seni duyamayabilirim.”
Evet bunu sevgilinizi arayıp hoşuna gitmeyen şeyler söylediğinizde duyduğunuz cümledir. Her zaman da işe yarar. Bir erkek bunu söylerken arabada değil evinde olabilir. Bu sizinle sohbet etmekten sıkıldığı anlamına gelmez. Birkaç güzel espri, güzel söz duymak isterler elbette, sadece işler karışmaya başladığında başvurdukları bir yoldur.

5. “Kedini ya da köpeğini sevdim”
Erkek arkadaşınızı eve çağırdığınız ve daha önce bahsetmeiğiniz kediniz ya da köpeğiniz sizi karşıladı.Sürekli ona kedinizden ve sıcak aile saadetinizden bahsettiniz. Erkek bu aşamadana “bana ne bunlardan” diye düşünürken siz, “onu sevip sevmediğini sorarsınız”.. Ve cevap.. Yalan.. Sadece sizinle vakit geçirmek istiyor, evcil hayvanınızla değil.

6. “Seninle harika oluyor ancak ufak bir ara verebilir miyim?”
Yatakta en ateşli anda bir erkek bunu söyleyip yataktan kalkıp banyoya gidiyorsa ya da kendini tam anlamıyla veremiyorsa bir sorun vardır. Aslında bu erkeğin seksi bitirmek zorunda olduğunu gösterir. Lütfen gerçeği söylemesi için zorlamayın.

7. “sadece şaka yapıyordum.”
Çoğu erkek aile, arkadaşınız ya da sizin hakkınızda bazı şeyleri ufak ufak söyler, hoşunuza gitmediğini görünce ‘sadece şaka yapıyordum’ der. Örneğin erkek arkadaşınız eğer sizinle çıkmasaydı kız kardeşinizle çıkabileceği şakası yapıyorsa, sonrasında size sarılıp “şakaydı” diyorsa dikkat edin.

Kadınların En Çok Söylediği Yalanlar

YORUMLAR

Siz de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

İsim (zorunlu)

E-posta (yayımlanmaz) (zorunlu)

Website