Beyzbolun En Güzel Hali

Beyzbolun En Güzel Hali

Ünlü model Marissa Miller önceki gün Kaliforniya’da bulunan Angel statında ünlüler arasında düzenlenen bir beyzbol maçında güzelliğiyle damgasını vurdu. Sarışın model, başarılı vuruşlarıyla izleyenlere adeta beyzbol dersi verdi. Miller, FHM dergisi tarafından dünyanın en seksi kadını seçilmişti.

Devamını oku

Bengü’den Frikik

Bengü’den Frikik

Ülkemizde bir çok hayranı olan Bengü minibüse binerken mini eteğinin azizliğine uğradı. Güzel sanatçının bu frikiği aylar geçmesine rağmen hayranları tarafından tıklanma rekoru kırıyor.

Devamını oku

Dünyaca Ünlü Olan Göğüsler

Dünyaca Ünlü Olan Göğüsler

Sinemaların değişmez simalarının göğüsleriyle karşınızdayız. Kimler yok ki bu göğüsler harbiden olay yaratacak.

Devamını oku

Aşk-ı Memnu dizisi final

Aşk-ı Memnu dizisi final

Başladığı günden beri ülke insanını ve medyayı sürekli meşgul eden aşkı memnu dizisine veda etmek üzereyiz. Entrikaları hiç bitmeyen dizide sona yaklaşırken müthiş olaylar oluşmaya başladı. İsterseniz ünlü yazar Halit Ziya Uşaklıgil’in romanından uyarlanan diziyi kısaca bir özetleyelim. Roman ilk etapta Peyker ve Nihat beyin evlenmesiyle başladı. Daha sonra Adnan beyin zenginliği ve Bihter hanıma olan düşkünlüğü Bihter hanımı cezveder. Adnan bey ve Bihter daha sonra evlenirler. Bihterin annesi Firdevs hanım başından beri bu evliliğe karşıdır. Nedeni ise Adnan beye duyduğu ilgiden kaynaklıydı.
Zaman ilerledikçe Bihter ve Behlül arasında müthiş bir elektriklenme olur. Aşk ve tutku ile birbirlerine bağlanırlar. Hemen her fırsatta birbirleriyle olurlar. Yalnız bu birliktelik fazla uzun sürmeyecek. Çünkü bu yasak aşkı evdeki Beşir uzun süren takipleri sonucu öğrenmiştir. Yavaş yavaş evdeki herkes Beşir sayesinde bu ilişkiyi öğrenmektedir.
Romanın sonunda ise Behlül ve Bihterin birbirine gönderdiği mesajlar Nihal tarafından fark edilir. Tabi ki bu ilişkiyi daha sonra Adnan beyde öğrenir. Adnan beyin olayı öğrenmesiyle Bihter intihar eder. Behlül ise evden kaçar. Hayalleri yıkılan Nihal ve aldatılmış koca Adnan bey daha uzun bir süre birlikte yaşarlar.
Sizlerin bir nevi merakınızı gidermeyi başardıysak ne mutlu bize…

Devamını oku

Paris Hilton Olay Frikik

Paris Hilton Olay Frikik

Dünyada olaylarıyla hiç bitmeyen,sürekli gündemde olan Paris Hilton olaylarına bir yenisini daha ekledi. Amerika’da katıldığı televizyon programında şok bir frikik vererek dünyayı ayağa kaldırmayı başardı. Frikik vermenin belki çok büyük bir şey olmadığı günümüz medyasında altına iç çamaşır giymeyen Hilton daha dünya medyasında adından çok bahsettireceğe benziyor.

Devamını oku

Ünlülerin Makyajsız Şok Görüntüleri

Ünlülerin Makyajsız Şok Görüntüleri

Televizyonla bizleri bir bütün haline getiren ünlüler,bizleri her zaman güzellik ve yakışıklılıklarıyla bizleri büyülerler.Film veya televizyon çekiminde makyajında katkısıyla harika görünürler. İsterseniz televizyon dünyasının ünlü simalarını bide makyajsız görelim. NOT: Şok olacaksınız.

Devamını oku

Gisele Bundchen Saçları

Gisele Bundchen Saçları

Bu yılın moda olan saç rengi bal rengidir. Gisele Bundchen, Petek Dinçöz gibi bir çok ünlü bal saç rengini kullanmaktadır. Dünyanın en çok kazanan modelleri arasında bulunan  Gisele Bundchen saç konusundada ilk sıralarda yer almaktadır. Gisele Bundchen saç rengi ve bakımda çok başarılı bir modeldir.

Devamını oku

Petek Dinçöz’ün Makyajsız Hali

Petek Dinçöz’ün Makyajsız Hali

Can Tanrıyar’dan boşandıktan sonra pek fazla görünmeyen Petek Dinçöz, geçenlerde bir manavda alışveriş yaparken görüldü. Makyajsız görünmesinden rahatsız olan petek Dinçöz habercileri fark edince şapkası ile yüzünü kapatıp otomobiline binip manavdan uzaklaştı.

Devamını oku

Petek Dinçöz 2010 saç modeli ve rengi

Petek Dinçöz 2010 saç modeli ve rengi

Petek Dinçöz saçlarını genellikle karamel rengine boyamaktadır. Saç modellerinde ise bazen dalgalı bazen örgülü saç modellerini tercih etmektedir.

Devamını oku

Jennifer Aniston Saç Modelleri

Jennifer Aniston Saç Modelleri

Dünya’nın en zengin ünlüleri arasında yer alan Jennifer Aniston son dönemlerde saçları ile son zamanlarda bir çok kişi tarafından takip edilmeye başlandı. Jennifer Anisto 1990 lı yılların en büyük saç fenomeni olarak hatırlanıyor. Jennifer Aniston genellikle parlak, düz, ipeksi ve dalgalı saçları tercih etmektedir.

Devamını oku