Göz rengine göre allık seçme

Göz rengine göre allık seçme

Doğru allık kullanımı yüzünüzü daha canlı ve genç gösterecektir. Allık kullanırken yapacağınız hatalar sizi korkunç bir görünüme sokabilir.  Yapmanız gereken yüzünüze ve gözlerinize uygun allık seçmek…

Devamını oku

Bihter’in göz makyajı

Bihter’in göz makyajı

Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter karakteri göz makyajı ile ekran başında olanların gözlerini kamaştırıyor.Bihter makyajı hem gösterişli hemde çok sade ve uygulaması çok kolay olan bir makyaj türüdür.

Devamını oku

Bahar Makyajı

Bahar Makyajı

Bahar makyajımızın doğal görükmesi için doğal ve canlı renkleri tercih etmelisiniz. Krem allıklar bahar aylarında vazgeçilmeziniz olmalıdır. Çünkü çok doğal uygulamayla kremsi dokusundan dolayı cildinize tatlı bir aydınlık ve tenimize farklı bir renk katar.

Devamını oku

Etkileyici Ruj

Etkileyici Ruj

Sürdüğünüz ruj istediğiniz ilgiyi çekiyorumu?

Ruj sürmenin çeşitli teknikleri vardır. Dudaklarınızın renginin daha renkli ve canlı görünmesini istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

Devamını oku

Sarışın Kadınlar İçin Makyaj Sırları

Sarışın Kadınlar İçin Makyaj Sırları

Makyaj yaparken kullanacağınız malzemeleri saç renginize göre değil cilt renginize göre yapmalısınız.  Makyaja başlamadan önce ten renginize uygun fondöteni seçmeniz gerekmektedir. Sarışın bir bayan iseniz Kahve veya bronz tonlarda bir eye liner kullanarak gözlerinizin şık görünmesine sahip olabilirsiniz.

Dudaklarınız için ruj seçimlerinizde yumuşak renklerde rujlar tercih etmelisiniz.  Gece dışarı çıkacaksanız veya bir toplantıya katılacaksanız kırmızı ya da fuşya tonlarında ruj kullanmanız dudaklarınızın şık görünümüne yardımcı olacaktır.

Yanaklarınızın şeftalimsi, pembemsi tonlarda olması sizi daha güzel görünüme kavuşturacaktır. Daha çekici ve sağlıklı görünmek istiyorsanız açık renklerde bir bronzlaştırıcı kullanabilirsiniz.

Devamını oku