Dünyaca ünlü gelinlik markaları

Bu yazımızda sizlere dünyaca ünlü gelinlik markalarını tanıtacağız. Gelinlik her genç kızın hayallerini süslemektedir. Gelinlik alırken gelin adayı çok titiz davranır ve hangi gelinliği alacağına karar vermekte çok zorlanır. İşte sizlere dünyaca ünlü gelinlik markaları…

Beyaz Butik: Göz alıcı koleksiyonları ile romantik ve modern gelinlikleri tasarlamaktadır. Beyaz Butik iki yüzü aşkın gelinlik modeli ile gelin adaylarına kolaylık sağlamaktadır. Christian Lacroix, Cymbeline, Rosa Clara, Ian Stuart, Jenny Packham, Claire Pettibone ve daha birçok dünya devi markaların gelinlik modellerini Beyaz Butik mağazalarında bulabilirsiniz.

Aire Collection: Aire Collection gelinlik modelleri ile dünyada ün yapmış bir firmadır. Beyaz rengi çok seven Aire Collection gelin adaylarına binlerce çeşit modelleri ile kolaylık sağlamaktadır.

Linea Rafaelli: Kaliteli ve farklı gelinlik modelleri ile dünyaca ün yapmış bir markadır. Gelin adaylarına ideal koleksiyonları sunmaktadır.

Vakko Wedding: Hayalleri gerçeğe dönüştüren gelinlikleri ile vakkko Wedding kendinizi gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz.

YORUMLAR

Siz de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

İsim (zorunlu)

E-posta (yayımlanmaz) (zorunlu)

Website