Yeşil detoks ile Kilo Verme

Ispanak, pazı, roka, maydanoz, fesleğen, dereotu, kereviz sapı, karalahana v.b sebzeleri sıkacağınızda   karıştırıp  içerisinde biraz limon sıkarak lezzetli bir içecek elde edebilirsiniz.

Yeşilliklerden oluşan bu içeceği günde 3 -4 defa içebilirsiniz. Ayrıca yeşillik oksijenden zengin olduğu için vücudunuza daha fazla oksijen alarak enerjinizi arttırabilirsiniz.

Yeşil detoks İle Nasıl Kilo Verilir?
Yeşil detoksu günde 3 – 4 defa içerek haftada 4-6 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Kilo verme hızınızı arttırmak isterseniz sabah aç karnına yeşil içeceklerin içine ekstra lif ekleyebilirsiniz.

Yeşil Sıvı Detoksu

Gün boyunca bedeni alkalize eden ıspanak, kereviz ve salatalık gibi çiğ yeşil sebze suları ile besleneceksiniz. Bu detoks programının ardından koyu yeşillerin içinde bulunan yoğun klorofil sayesinde kanınızda bulunan oksijen oranı artacak. Bedeniniz sindirim işlemi ile yorulmadığı için tüm enerjisini toksinlerden arınmak ve daha fazla enerji üretmek için kullanma fırsatı yakalayacak.
Yeşil Sıvı Detoksu master detoks öncesi ve sonrasında, 1-3 gün boyunca ön detoks ve detoks sonrası programı olarak da uygulanabilir.

YORUMLAR

Siz de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

İsim (zorunlu)

E-posta (yayımlanmaz) (zorunlu)

Website